T4 Prime Post профілактика випадіння волосся. Після шампуню

rating
  • $40.00

Для запобігання явища, як ослаблення волосся, необхідно зберігати життя коренів волосся та забезпечити безперервне і постійне харчування волосяних цибулин. Активна і безперервна циркуляція крові дозволяє кореням регулярно виробляти кератин, сприяючи зростанню міцного та здорового волосся.Формулювання препарату T4 Prime Post-Adjuvant для профілактики та підтримки випадіння волосся, специфічного ад'..

  • Без ПДВ:$40.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:T4
  • Наявність:Є в наявності

T4 Prime Post профілактика випадіння волосся. Після шампуню

Для запобігання явища, як ослаблення волосся, необхідно зберігати життя коренів волосся та забезпечити безперервне і постійне харчування волосяних цибулин. Активна і безперервна циркуляція крові дозволяє кореням регулярно виробляти кератин, сприяючи зростанню міцного та здорового волосся.

Формулювання препарату T4 Prime Post-Adjuvant для профілактики та підтримки випадіння волосся, специфічного ад'юванта для волосся, який має тенденцію до помірного випадіння, - і спеціальна суміш ефірних масел та природних діючих речовин забезпечують ідеальний баланс шкіри та ефективний обмін живильними речовинами, а також Солі Мертвого моря сприяють активності волосяних цибулин, протидіючи проблемі випадіння волосся.

Використовується після шампуню. Специфічний засіб, стимулюючий діяльність волосяних цибулин. Зміцнює коріння волосся, перешкоджаючи їх випадіння, і забезпечує харчування волосяного покриву.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре