T00 STAMIGEN PRE Ампули для росту волосся перед шампунем

rating
  • $40.00

Сироватка-активатор з регенеруючою дією. Зупиняє випадіння і одночасно потовщує стержень волосини в міру зростання. Високотехнологічний комплекс біотехнологічних і рослинних компонентів. Володіє сильною регенеруючою дією на фолікули волосся, за рахунок унікальних добірних інгредієнтів. Бореться з глікації шкіри голови, проти дистрофії волосся в міру зростання. Підвищує життєздатність і потенц..

  • Без ПДВ:$40.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:T00
  • Наявність:Є в наявності

T00 STAMIGEN PRE Ампули для росту волосся перед шампунем трихологія напура napura ріст волосся випадіння волосся процедури

Сироватка-активатор з регенеруючою дією. Зупиняє випадіння і одночасно потовщує стержень волосини в міру зростання. Високотехнологічний комплекс біотехнологічних і рослинних компонентів. Володіє сильною регенеруючою дією на фолікули волосся, за рахунок унікальних добірних інгредієнтів. Бореться з глікації шкіри голови, проти дистрофії волосся в міру зростання. Підвищує життєздатність і потенціал розвитку тонкого і слабкого волосся. Стамінальні клітини бузку і незрілого зеленого винограду активно беруть участь в розвитку функцій росту волосся. Стамінальні клітини сприяють активізації роботи волосяних фолікул і насичують їх киснем за рахунок взаємодії з протеїнами сої і екстракту серцевини дерева кіно-птерокарпус мішковидного. Підвищується виробництво кератину за рахунок підвищення рівня енергії і оксигенації клітин шкіри голови, волосся росте більш щільними, об'ємними і стає сильнішим. Додавання іланг-ілангу, фітостеролів, рослинних екстрактів, пептидів і сахаридів, роблять продукт унікальним біо-стимулятором росту волосся.

Інноваційна натуральна система консирвації.
Виробник:
Napura, Italy

Об'єм:
8 мл.

Упаковка:
4 ампули


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре