NO. 409 AFTER SHAVE ASTRINGENT STONE Терпкий камінь після гоління

rating
  • $5.00

Терпкий камінь після гоління. Природний кристал — це суміш алюмінію і калійної солі сірчаної кислоти, яка при кімнатній температурі є безбарвною, твердою речовиною без запаху і повністю натуральною. Це прекрасна допомога після гоління, завдяки в'язким і кровоспинну властивостями. Цей природний мінерал також застосовується, як природна гіпоалергенні речовина.АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИКалієвий галун — прир..

  • Без ПДВ:$5.00
  • Виробник: DEPOT
  • Модель:D409
  • Наявність:Є в наявності

NO. 409 AFTER SHAVE ASTRINGENT STONE Терпкий камінь після гоління Без SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / синтетичних складників / штучних фарб ROLLAND DEPOT MANS COSMETIC MANS TOOLS

Терпкий камінь після гоління.
Природний кристал — це суміш алюмінію і калійної солі сірчаної кислоти, яка при кімнатній температурі є безбарвною, твердою речовиною без запаху і повністю натуральною. Це прекрасна допомога після гоління, завдяки в'язким і кровоспинну властивостями. Цей природний мінерал також застосовується, як природна гіпоалергенні речовина.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ
Калієвий галун — природний мінерал з в'яжучими властивостями

Спосіб застосування
Змочити шкіру холодною водою і ніжно потерти каменем шкіру після гоління. Залишити на кілька секунд і змити теплою водою. Після кожного застосування витирайте камінь насухо.

90 g

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре