Shabby mud м'який глиняний віск

rating
  • $12.50

Shabby mud — віск забезпечує еластичну фіксацію. Є ідеальним для коротких стрижок. Засіб чудово кондиціонує і захищає волосся при укладанні навіть за допомогою фена і плойки. Віск можна використовувати як для об'ємних, так для гладких укладок. Волокна воску підсилюють структуру волосся, роблячи його більш густим і об'ємним, що не обтяжує його. Таким чином, ви можете зробити волосся більш слухняним..

  • Без ПДВ:$12.50
  • Виробник: Rolland
  • Модель:OWSM
  • Наявність:Є в наявності

Shabby mud м'який глиняний віск Без SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / синтетичних складників / штучних фарб ROLLAND OWAY O-WAY O WAY

Shabby mud — віск забезпечує еластичну фіксацію. Є ідеальним для коротких стрижок. Засіб чудово кондиціонує і захищає волосся при укладанні навіть за допомогою фена і плойки. Віск можна використовувати як для об'ємних, так для гладких укладок. Волокна воску підсилюють структуру волосся, роблячи його більш густим і об'ємним, що не обтяжує його. Таким чином, ви можете зробити волосся більш слухняним і створити такі зачіски, які захочете, зберігаючи при цьому природній блиск волосся. Це чудовий прозорий засіб для додання блиску, текстурування і створення модного стилю, як на короткому волоссі, так і на волоссі середньої довжини.

Активні речовини
Біодинамічний маррубій - підсилює структуру волосся, підвищуючи природний захист від ультрафіолетового випромінювання.
Органічна чорна кіноа — багата високоякісними овочевими білками, вони живлять і захищають вологу.
Аамла  — надає волоссю блиск, живить
Етично виготовлена марула  — з відновлюючими, захисними та зволожуючими властивостями.

Без SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / синтетичних складників / штучних фарб

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре