Соляний спрей Sea salt spray

rating
  • $18.90

Якщо в жарку пору року ви хочете виглядати бездоганно, але блиск від укладань на волоссі викликає асоціації з несвіжістю волосся або з їх неохайністю, довірте красу вашої укладання італійській професіональній компанії Rolland. Адже їй вдалося створити стайлінговий  засіб, який допоможе зберегти первинний вигляд вашого укладання зі свіжим матовим ефектом, зберігаючи при цьому здоров'я волосся...

  • Без ПДВ:$18.90
  • Виробник: Rolland
  • Модель:OSS
  • Наявність:Є в наявності

Соляний спрей Sea salt spray Без SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / синтетичних складників / штучних фарб ROLLAND OWAY O-WAY O WAY

Якщо в жарку пору року ви хочете виглядати бездоганно, але блиск від укладань на волоссі викликає асоціації з несвіжістю волосся або з їх неохайністю, довірте красу вашої укладання італійській професіональній компанії Rolland. Адже їй вдалося створити стайлінговий  засіб, який допоможе зберегти первинний вигляд вашого укладання зі свіжим матовим ефектом, зберігаючи при цьому здоров'я волосся.

Текстуруючий спрей середнього ступеня фіксації ідеально підходить для середнього і довгого волосся. Зачіска набагато довше залишається акуратною без шкоди для структури. Крім того, спрей якісно захищає пасма при моделюванні від механічних пошкоджень і термодії  - фен і щипці для завивки більше не становлять загрози сухості. Навіть ультрафіолет більше не страшний вашому волоссю, якщо укладене воно з чудовим текстуруючим спреєм від Rolland.

Sea salt spray — соляний  спрей середнього ступеня фіксації ідеально підходить для середнього  і довгього волосся. Він дозволяє створити пляжні хвилі в домашніх умовах.   Зачіска набагато довше залишається акуратною без шкоди для структури. Крім того, спрей якісно захищає пасма при моделюванні від механічних пошкоджень і термічної обробки — фен і щипці для завивки більше не становлять загрози сухості. Навіть ультрафіолет більше не страшний вашому волоссю, якщо укладене воно з чудовим текстурируются спреєм від Rolland.

Без SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / синтетичних складників / штучних фарб

pH

4,5 – 5,5

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре