T3 Energy Post (Проти випадання) Ампули для жирної шкіри голови. Після шампуню

rating
  • $40.00

Поступове ослаблення луковиць і ослабленняння організму може перешкоджати росту волосся, а також неправильному виробництву шкірного сала. Специфічна синергія ефірних масел та природних діючих речовин, що містяться в спеціальній терапії T3 Energy Post, ад'ювантної терапії для слабкого волосся з жирною шкірою голови та гіпергідрозу, здійснює інтенсивну тонізуючу дію, що посилює корінь і регулює..

  • Без ПДВ:$40.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:T3
  • Наявність:Є в наявності

T3 Energy Post (Проти випадання) Ампули для жирної шкіри голови. після шампуню

Поступове ослаблення луковиць і ослабленняння організму може перешкоджати росту волосся, а також неправильному виробництву шкірного сала. 

Специфічна синергія ефірних масел та природних діючих речовин, що містяться в спеціальній терапії T3 Energy Post, ад'ювантної терапії для слабкого волосся з жирною шкірою голови та гіпергідрозу, здійснює інтенсивну тонізуючу дію, що посилює корінь і регулює залозисті секреції фолікула.

Слабке волосся, як правило, набуває сили та життєздатності та залишається чистішим довше.

Ампули для жирного волосся. Використовується після шампуню S3 Energy, стимулюючий фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи їх випадіння.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре