T5.6 Activ Pre Проти лупи для роздратованої шкіри

rating
  • $36.00

Назовнішній шар нашої шкіри відіграє цінну захисну дію і складається з клітин безперервного оновлення. Зміни клітинних оборотів економить захисні здібності проти бактерій та зовнішніх агресивностей, сприяючи формуванню лупи та дратуванню шкіри. Ви повинні видалити клітини, які більше не можуть забезпечити захист і сприяти зміцненню нових, поліпшуючи їх зволоження.Збалансоване поєднання активних ін..

  • Без ПДВ:$36.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:T5.6 pre
  • Наявність:Є в наявності

T5.6 Activ Pre Проти лупи для роздратованої шкіри

Назовнішній шар нашої шкіри відіграє цінну захисну дію і складається з клітин безперервного оновлення. Зміни клітинних оборотів економить захисні здібності проти бактерій та зовнішніх агресивностей, сприяючи формуванню лупи та дратуванню шкіри. Ви повинні видалити клітини, які більше не можуть забезпечити захист і сприяти зміцненню нових, поліпшуючи їх зволоження.

Збалансоване поєднання активних інгредієнтів рослин та дорогоцінних ефірних олій, що містяться в T 5.6 Active проти  лупи лікування проти роздратування шкіри голови - регулює шкірну бактеріальну флору, заспокоює почервоніння, зменшує свербіж і робить шкіру здоровою довше. 

Засіб  використовувати перед шампунем. М'яко видаляє лупу, зменшує почервоніння шкіри. Готує шкіру до застосування наступного засобу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре