S3 CLEANS Шампунь регулювання шкірної секреції

rating
  • $23.00

S3 Cleans - це специфічний шампунь для регулювання шкірних виділень, ідеально підходить для тих, хто хоче правильно і спеціально очистити шкіру голови та волосся, яке швидко спричиняється забрудненням. Коли шкіра, що виробляє нерівномірно шкірний жир і потіння, робить ваше волосся важчим, це вимагає ніжної та ефективної очистки.Нічне очищення діючих активних рослинних активних речовин у поєднанні ..

  • Без ПДВ:$23.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:S3 cleans
  • Наявність:Є в наявності

S3 CLEANS Шампунь регулювання шкірної секреції

S3 Cleans - це специфічний шампунь для регулювання шкірних виділень, ідеально підходить для тих, хто хоче правильно і спеціально очистити шкіру голови та волосся, яке швидко спричиняється забрудненням. Коли шкіра, що виробляє нерівномірно шкірний жир і потіння, робить ваше волосся важчим, це вимагає ніжної та ефективної очистки.

Нічне очищення діючих активних рослинних активних речовин у поєднанні з ефектами відьми халяви, лимонного бальзаму та кедра сприяє швидкому покращенню стану шкіри. За допомогою S3 Очищає ваше волосся відмінно і знову, і залишається легким і красивим протягом тривалого часу, а шкіра відновить здоровий натуральний захист, здатний залишити його ідеально гідратованим.

Шампунь для регулювання секреції шкіри голови на основі натуральних активних інгредієнтів. Цей шампунь ідеально підходить для всіх, хто хоче очистити належним чином шкіру голови і волосся, схильне до швидкого забруднення. Шкірний жир і піт тиснуть на волосся, воно вимагає системного ніжного і водночас ефективного очищення. Ніжне очищення активними рослинними інгредієнтами, в складі яких екстракти ромашки, кедра і меліси, сприяє швидкому відновленню шкіри. Волосся ідеально чисте, залишається красивим і легким протягом тривалого часу, а шкіра здоровою .Прекрасно зволожує шкіру.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре