S0 ANAGEN Активатор росту слабкого та нормального волосся

rating
  • $22.00

Шампун S0 Anagen, що активує зміцнення та активацію росту волосся, специфічний для м'якого очищення та збільшення росту волосся. Завдяки живильній дії вітаміну H, S0 Anagen втручається безпосередньо у волосяну цибулину, віддаючи перевагу функціям і подовжуючи їх життя.Спеціальний фермент - супероксид димутаза (SOD), здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся; одночасн..

  • Без ПДВ:$22.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:S0
  • Наявність:Є в наявності

S0 ANAGEN Активатор росту слабкого та нормального волосся трихологія напура napura ріст волосся випадіння волосся процедури trichology hair loss napura

Шампун S0 Anagen, що активує зміцнення та активацію росту волосся, специфічний для м'якого очищення та збільшення росту волосся. Завдяки живильній дії вітаміну H, S0 Anagen втручається безпосередньо у волосяну цибулину, віддаючи перевагу функціям і подовжуючи їх життя.

Спеціальний фермент - супероксид димутаза (SOD), здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся; одночасно, специфічні рослинні екстракти, такі як солодка, зелений чай та сереноя репенс, посилюють волосся, відновлюють їх і захищають від інгібуючих засобів, а цінні рослинні білки діють безпосередньо на довжину волосся, живлячи та захищаючи їх.

Поверхнево-активні речовини у складі S0 Anagen надзвичайно делікатні та SLS вільні. S0 Anagen приносить велику життєву силу для волосся, додає м'якість, об'єм і блиск.


АКТИВНІ ІГНРИДІЄНТИ

без SLS та SLES 

Обережно очищує шкіру голови, непошкоджуючи рH шкіри.

ВІТАМІН Х (БІОТІН)

Це допомагає зміцнити діяльність волосяної цибулини, продовжуючи її життя.

SOD (СУПЕРОКСИДНИЙ ДИСКУРС)

Особливий фермент, здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся.

Екстракт ЛІКВАРІЙ, ЗЕЛЕНОГО ЧАЮ І SAW PALMETTO

Зміцнює волосся, живить та захищає його.

ПРИРОДНА І ІННОВАЦІЙНА  СИСТЕМА КОНСИРВАЦІЇ

Підтримує незмінні властивості продукту в цілому по відношенню до шкіри.


ЯК КОРИСТУВАТИСЬ

Нанесіть S0 Anagen на шкіру голови і залиште кілька хвилин. Додайте воду і обережно промасажуйте. S0 Anagen забезпечує швидкий і повний випуск активних інгредієнтів. Регулярне використання, яке повторюється з часом, забезпечує чудові результати, що сприяють продовженню анагенальної фази волосся.

ВИКОРИСТАННЯ ЧАСТОТИ

Можна навіть щодня.

S0 Anagen можна використовувати як єдиний продукт, або, для ще кращого результату, його можна поєднати з іншими продуктами колекції Anagen 0 за цією послідовністю в їх застосуванні:

КРОК 1> S0 Anagen

КРОК2> Т0 Anagen

КРОК3> Z0 Anagen


ФОРМАТ

200 ML

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре