T2 Energy Post (Проти випадіння) Ампули для нормальної шкіри голови. Після шампуню

rating
  • $40.00

Зміна клімату та розлади тіла можуть стримувати ріст волосся. Нестача поживних речовин до коріння та недостатня оксигенація викликають повільний ріст волосся та його випадіння.Специфічна синергія ефірних масел та природних активних речовин, що містяться в T2 Energy Post - інтенсивний ад'ювант для лікування випадіння волосся для слабкого волосся, виконує інтенсивне посилення та тонізуючу дію, що бе..

  • Без ПДВ:$40.00
  • Виробник: NAPURA
  • Модель:T2
  • Наявність:Є в наявності

T2 Energy Post (Проти випадіння) Ампули для нормальної шкіри голови. Після шампуню

Зміна клімату та розлади тіла можуть стримувати ріст волосся. Нестача поживних речовин до коріння та недостатня оксигенація викликають повільний ріст волосся та його випадіння.

Специфічна синергія ефірних масел та природних активних речовин, що містяться в T2 Energy Post - інтенсивний ад'ювант для лікування випадіння волосся для слабкого волосся, виконує інтенсивне посилення та тонізуючу дію, що безпосередньо впливає на корінь. Слабке волосся набуває сили та життєздатності, тоді як інтенсивна втрата волосся відразу ж нормалізується.

Засіб для нормального волосся. Використовується після шампуню. Специфічний засіб, стимулюючий фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи його випадіння.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре