NAPURA

Порівняння товарів (0)

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

C7 pH є  бальзамом, що має подвійну дію, специфічну для сухого, волосся після завивки та жирної шкіри голови, що забезпечує швидкий результат при митті та пом'якшує волосся. У поєднанні з шампунем S7 pH, він допомагає нормалізувати рН волосся, відновлюючи ідеальний баланс між шкірою голови та довжиною.Екстракт грейпфрута сприяє закупорюванню кутикулярних лусочок, що робить волосся надзвичайно..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

D3 Energy Day System - це  щоденне лікування ад'ювантним випадінням волосся, специфічне для ослабленої жирної шкіри голови та гіпергідрозу. Це допомагає волосяним фолікулам рости волоссю і зменшує вироблення поту і шкірного сала.Засіб, що стимулює фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи їх випадінню.СкладВода, ма..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

D4 Prime Day System - це щоденне лікування випадіння волосся, спеціально розроблене для волосся з помірним випадінням волосся.Надає коріння ефективну синергетичну живильну та тонізуючу дію; запобігає передчасному ослабленню волосся, що стимулює щоденну активність волосяних цибулин, сприяючи здоровому росту волосся.Лосьйон проти випадіння волосся для щоденного застосування. Живить і тонізує коріння..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

D5.6 Active Day System - щоденна процедура проти лупи та подразненої шкіри голови. Цей ніжний і захисний спрей використовується для заспокоєння шкіри від свербіння і допомагає відновити бактеріальну флору, допомагаючи шкірі знайти ідеальний баланс.Пом'якшувальний спрей проти лупи. Щодня сприяє відновленню ідеальної рівноваги зволоженості шкіри. Видаляє жирну лупу і попереджає її повторну появу.Скл..

$16.00 Без ПДВ: $16.00

rating

M7 Ph Mud Mask - це збалансована маска для шкіри голови та волосся з глини  Мертвого моря. Діє на нормування функцій шкіри, тоді як глюкозиди і альга-кламат зволожують довжину волосся, даючи тонус і силу. Результат -  волосся здорове, шкіра здорова.Лікування волосся і шкіри голови на основі глини Мертвого моря. Ребалансуючий ефект і нормалізація pH шкіри голови. Пілінг для жирної шкіри г..

$38.00 Без ПДВ: $38.00

rating

Часте миття волосся технічною водою та ефект сушіння зношують волосся, роблячи його крихкими, тьмяним та сухим. M8 Nutry попередньо зволожуючий догляд за волоссям - це специфічний підсилювач, що використовується для захисту та живлення волосся відмінною комбінацією білків, що посилює волокна волосини і продовжує зволоження.Білки кашеміру інтегровані в кератинове волосся, що підвищує його стійкість..

$22.00 Без ПДВ: $22.00

rating

Шампун S0 Anagen, що активує зміцнення та активацію росту волосся, специфічний для м'якого очищення та збільшення росту волосся. Завдяки живильній дії вітаміну H, S0 Anagen втручається безпосередньо у волосяну цибулину, віддаючи перевагу функціям і подовжуючи їх життя.Спеціальний фермент - супероксид димутаза (SOD), здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся; одночасн..

$26.00 Без ПДВ: $26.00

rating

Шампунь-активатор волосяних фолікул. Незамінний трихологічний шампунь для шкіри голови і волосся. Еволюція біологічних досліджень в косметиці лягла в основу формули інноваційного шампуню. Бессульфатний трихологічний шампунь не містить содіум лаурет сульфату, без лугу, без мила. Основа: добірні біологічно активні елементи, рослинні стамінальние клітини, витягнуті з ягід незрілого винограду і к..

$24.00 $17.00 Без ПДВ: $17.00

rating

S1 Purify - це нормалізуючий та очищаючий шампунь, оснований на специфічних природних діючих речовинах, які видаляють домішки шкіри, спеціально призначені для точної детоксикації шкіри голови. Це допомагає очистити і збалансувати шкіру у повній відповідності до шкірного тіла.Властивості білків пшениці роблять вашу шкіру пружною, тоді як дорогі болгарські ефірне масло гвоздики очищає і зміцнює дерм..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

Шампунь S2 Energy з активними природними речовинами, специфічними для слабкого волосся та інтенсивної втрати волосся. Завдяки своїм багатим поживним речовинам, S2 Energy надає життя і міцність для волоссю, що призводить до ефективної енергійної дії.Основні лимонні і благородні масла Laurel підтримують функції волосяних цибулин, а специфічні активні речовини живлять коріння, сприяють відродженню во..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Cleans - це специфічний шампунь для регулювання шкірних виділень, ідеально підходить для тих, хто хоче правильно і спеціально очистити шкіру голови та волосся, яке швидко спричиняється забрудненням. Коли шкіра, що виробляє нерівномірно шкірний жир і потіння, робить ваше волосся важчим, це вимагає ніжної та ефективної очистки.Нічне очищення діючих активних рослинних активних речовин у поєднанні ..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Energy - це специфічний шампунь для слабкого та жирного волосся, з інтенсивними проблемою  втрати волосин. Він здійснює ефективну енергію дії також при наявності гіпергідрозу.Комбінований вплив екстракту Wazz Hazel та ефірних олій лимонного бальзаму та лимонної трави знижує надмірне випадіння, сприяючи нормалізації гідроліпідної плівки шкіри, тоді як суміш активних і дорогоцінних есенцій с..

Показано з 1 по 12 із 32 (3 сторінок)