Порівняння товарів (0)

D3 Energy Day System - це  щоденне лікування ад'ювантним випадінням волосся, специфічне для ослабленої жирної шкіри голови та гіпергідрозу. Це допомагає волосяним фолікулам рости волоссю і зменшує вироблення поту і шкірного сала.Засіб, що стимулює фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи їх випадінню.СкладВода, ма..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

D4 Prime Day System - це щоденне лікування випадіння волосся, спеціально розроблене для волосся з помірним випадінням волосся.Надає коріння ефективну синергетичну живильну та тонізуючу дію; запобігає передчасному ослабленню волосся, що стимулює щоденну активність волосяних цибулин, сприяючи здоровому росту волосся.Лосьйон проти випадіння волосся для щоденного застосування. Живить і тонізує коріння..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

Шампун S0 Anagen, що активує зміцнення та активацію росту волосся, специфічний для м'якого очищення та збільшення росту волосся. Завдяки живильній дії вітаміну H, S0 Anagen втручається безпосередньо у волосяну цибулину, віддаючи перевагу функціям і подовжуючи їх життя.Спеціальний фермент - супероксид димутаза (SOD), здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся; одночасн..

$22.00 Без ПДВ: $22.00

rating

Шампунь-активатор волосяних фолікул. Незамінний трихологічний шампунь для шкіри голови і волосся. Еволюція біологічних досліджень в косметиці лягла в основу формули інноваційного шампуню. Бессульфатний трихологічний шампунь не містить содіум лаурет сульфату, без лугу, без мила. Основа: добірні біологічно активні елементи, рослинні стамінальние клітини, витягнуті з ягід незрілого винограду і к..

$26.00 Без ПДВ: $26.00

rating

S1 Purify - це нормалізуючий та очищаючий шампунь, оснований на специфічних природних діючих речовинах, які видаляють домішки шкіри, спеціально призначені для точної детоксикації шкіри голови. Це допомагає очистити і збалансувати шкіру у повній відповідності до шкірного тіла.Властивості білків пшениці роблять вашу шкіру пружною, тоді як дорогі болгарські ефірне масло гвоздики очищає і зміцнює дерм..

$17.00 $24.00 Без ПДВ: $17.00

rating

Шампунь S2 Energy з активними природними речовинами, специфічними для слабкого волосся та інтенсивної втрати волосся. Завдяки своїм багатим поживним речовинам, S2 Energy надає життя і міцність для волоссю, що призводить до ефективної енергійної дії.Основні лимонні і благородні масла Laurel підтримують функції волосяних цибулин, а специфічні активні речовини живлять коріння, сприяють відродженню во..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Energy - це специфічний шампунь для слабкого та жирного волосся, з інтенсивними проблемою  втрати волосин. Він здійснює ефективну енергію дії також при наявності гіпергідрозу.Комбінований вплив екстракту Wazz Hazel та ефірних олій лимонного бальзаму та лимонної трави знижує надмірне випадіння, сприяючи нормалізації гідроліпідної плівки шкіри, тоді як суміш активних і дорогоцінних есенцій с..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S4 Mineral - це специфічний мінералізований шампунь для волосся та шкіри голови для слабкого, тендітного волосся, спеціально розроблений для балансу шкіри голови і забезпечує міцність, тонус та об'єм волосся. Комбінована дія мікро-специфічного комплексу допомагає відновити нормальний рівень мінеральних речовин, відновлюючи життєздатність у тьмяному волоссі.Дорогоцінні екстракти Spirulina і Klamath..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

S4 Prime - це спеціальний шампунь від випадіння волосся , який, залежить від природних діючих речовин, що забезпечує нормальний баланс шкіри голови.Благотворний вплив пшеничних білків покриває волосся, захищаючи його від зовнішніх агресивних процесів, а олії бергамоту та лимону виконують інтенсивне пожвавлення на коріння, запобігаючи його послабленню та проблему передчасної втрати волосся. Поверхн..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

Сироватка-активатор з регенеруючою дією. Зупиняє випадіння і одночасно потовщує стержень волосини в міру зростання. Високотехнологічний комплекс біотехнологічних і рослинних компонентів. Володіє сильною регенеруючою дією на фолікули волосся, за рахунок унікальних добірних інгредієнтів. Бореться з глікації шкіри голови, проти дистрофії волосся в міру зростання. Підвищує життєздатність і потенц..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Накопичення токсинів у шкірі голови викликає уповільнення росту волосся, його ослаблення, а також надмірною і передчасною втратою. Накопичення токсинів, як правило, істотно знижує еластичність шкіри, обмежуючи нормальну функцію шкіри голови і коріння волосся. Вам потрібно відновити правильну циркуляцію крові, отже, потрібну кількість кисню та поживних речовин, необхідних волосяним фолікулам.Космет..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Накопичення токсинів перериває правильне функціонування шкіри голови, знижуючи кровообіг і, отже, нормальне споживання кисню та поживних речовин до волосяних цибулин. Волосся стаює слабкішим і тоньшим,  і тоді воно випадає передчасно. Для здорового росту волосся важливо видалити токсини та запобігти їх накопиченню.T1 Purify Post - це детоксикаційне лікування волосся для шкіри із збалансованою..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating
Показано з 1 по 12 із 21 (2 сторінок)