Порівняння товарів (0)

D5.6 Active Day System - щоденна процедура проти лупи та подразненої шкіри голови. Цей ніжний і захисний спрей використовується для заспокоєння шкіри від свербіння і допомагає відновити бактеріальну флору, допомагаючи шкірі знайти ідеальний баланс.Пом'якшувальний спрей проти лупи. Щодня сприяє відновленню ідеальної рівноваги зволоженості шкіри. Видаляє жирну лупу і попереджає її повторну появу.Скл..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

S1 Purify - це нормалізуючий та очищаючий шампунь, оснований на специфічних природних діючих речовинах, які видаляють домішки шкіри, спеціально призначені для точної детоксикації шкіри голови. Це допомагає очистити і збалансувати шкіру у повній відповідності до шкірного тіла.Властивості білків пшениці роблять вашу шкіру пружною, тоді як дорогі болгарські ефірне масло гвоздики очищає і зміцнює дерм..

$17.00 $24.00 Без ПДВ: $17.00

rating

S5 Active - це особливий шампунь від лупи для усунення роздратування шкіри, спеціально розроблене для м'якого видалення лупи та запобігання її повторній появі, не пошкоджуючи шкіру. Завдяки інтенсивній  реструктуризації, S5 Active ідеально підходить для шкіри, яка страждає від забивання.Комбінована дія ефірних масел Piroctone Olamine, Palmarosa та Pine допомагає зменшити лупу та пригнічує при..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

S6 Active - це спеціальний шампунь від лупи для усунення роздратування шкіри, спеціально розроблений для видалення лупи та її повторної появи. Завдяки специфічній дії Pyrithione Zinc і Piroctone Olamine, S6 Active особливо підходить у випадках роздратованої шкіри, що допомагає заспокоїти почервоніння та дратівливі відчуття свербіння.Вагомий внесок рослинних білків захищає волосся від зовнішньої аг..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

Накопичення токсинів у шкірі голови викликає уповільнення росту волосся, його ослаблення, а також надмірною і передчасною втратою. Накопичення токсинів, як правило, істотно знижує еластичність шкіри, обмежуючи нормальну функцію шкіри голови і коріння волосся. Вам потрібно відновити правильну циркуляцію крові, отже, потрібну кількість кисню та поживних речовин, необхідних волосяним фолікулам.Космет..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Накопичення токсинів перериває правильне функціонування шкіри голови, знижуючи кровообіг і, отже, нормальне споживання кисню та поживних речовин до волосяних цибулин. Волосся стаює слабкішим і тоньшим,  і тоді воно випадає передчасно. Для здорового росту волосся важливо видалити токсини та запобігти їх накопиченню.T1 Purify Post - це детоксикаційне лікування волосся для шкіри із збалансованою..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Гіпергідроз та надмірне вироблення жирової шкіри є основною причиною виникнення плям шкіри, що, як результатом, який призводить до посилення волосся. Для благополуччя шкіри голови та волосся, тому необхідно регулювати секрецію шкіри голови, сприяючи її природним функціям.Специфічна синергія ефірних масел та природних діючих речовин, що містяться в T3 Cleans Pre, сприяє ідеальному очищенню шкіри та..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Назовнішній шар нашої шкіри відіграє цінну захисну дію і складається з клітин безперервного оновлення. Зміни клітинних оборотів економить захисні здібності проти бактерій та зовнішніх агресивностей, сприяючи формуванню лупи та дратуванню шкіри. Ви повинні видалити клітини, які більше не можуть забезпечити захист і сприяти зміцненню нових, поліпшуючи їх зволоження.Збалансоване поєднання активних ін..

$36.00 Без ПДВ: $36.00

rating

Збалансоване поєднання активних інгредієнтів рослин та дорогоцінних ефірних масел T5.6. Active Post, що нормалізує лікування  шкіри від лупи, що викликає роздратування шкіри,  дозволяє ефективно захищати шкіру голови, допомагаючи регулювати активність бактерій, відповідальних за її зволоження.Це найкращий спосіб запобігти появі лупи. Шкіра добре захищена та ідеально чиста. .Специфічний з..

$36.00 Без ПДВ: $36.00

rating

Z1 Purify Zone - це інтенсивна очищаюча обробка волосся на основі поєднання чистих ефірних олій, специфічних для глибокого очищення ділянок шкіри голови. Z1 Purify забезпечує природний ріст волосся, сприяючи швидкому видаленню домішок, що може спричинити звичайну біологічну роботу, від  стресових подій або неправильного харчування, екології.Швидкий і практичний спрей, який, вилучає токсини, а..

$36.00 Без ПДВ: $36.00

rating

Енергетична зона Z3 - локальне інтенсивне лікування  для слабкого волосся з жирною шкірою голови та гіпергідрозу. Він являє собою цінний концентрат чистих ефірних олій, специфічних для потужної поживної та оздоровчої дії ділянок шкіри голови, постраждалих від гіпергідрозу, себореї та ослаблення волосяних цибулин.Незважаючи на те, що окремі ефірні масла допомагають нормалізувати надмірність са..

$36.00 Без ПДВ: $36.00

rating

Z 5.6 Active Zone є синергетичною рідиною на основі чистих ефірних олій та специфічних активних речовин з потужною потрійною дією проти лупи, що заспокоює та захищає шкіру голови. Z5.6 Active - це інтенсивне лікування проти лури та роздратування шкіри голови і є важливим при наявності лущення та червоної шкіри.Це сприяє своєчасному відновленню нормальних функцій епідермісу та покращує навички само..

$92.00 Без ПДВ: $92.00

rating
Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)