Порівняння товарів (0)

D4 Prime Day System - це щоденне лікування випадіння волосся, спеціально розроблене для волосся з помірним випадінням волосся.Надає коріння ефективну синергетичну живильну та тонізуючу дію; запобігає передчасному ослабленню волосся, що стимулює щоденну активність волосяних цибулин, сприяючи здоровому росту волосся.Лосьйон проти випадіння волосся для щоденного застосування. Живить і тонізує коріння..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

D5.6 Active Day System - щоденна процедура проти лупи та подразненої шкіри голови. Цей ніжний і захисний спрей використовується для заспокоєння шкіри від свербіння і допомагає відновити бактеріальну флору, допомагаючи шкірі знайти ідеальний баланс.Пом'якшувальний спрей проти лупи. Щодня сприяє відновленню ідеальної рівноваги зволоженості шкіри. Видаляє жирну лупу і попереджає її повторну появу.Скл..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

Шампун S0 Anagen, що активує зміцнення та активацію росту волосся, специфічний для м'якого очищення та збільшення росту волосся. Завдяки живильній дії вітаміну H, S0 Anagen втручається безпосередньо у волосяну цибулину, віддаючи перевагу функціям і подовжуючи їх життя.Спеціальний фермент - супероксид димутаза (SOD), здатний оптимізувати діяльність та захист клітин, від яких росте волосся; одночасн..

$22.00 Без ПДВ: $22.00

rating

Шампунь-активатор волосяних фолікул. Незамінний трихологічний шампунь для шкіри голови і волосся. Еволюція біологічних досліджень в косметиці лягла в основу формули інноваційного шампуню. Бессульфатний трихологічний шампунь не містить содіум лаурет сульфату, без лугу, без мила. Основа: добірні біологічно активні елементи, рослинні стамінальние клітини, витягнуті з ягід незрілого винограду і к..

$26.00 Без ПДВ: $26.00

rating

S1 Purify - це нормалізуючий та очищаючий шампунь, оснований на специфічних природних діючих речовинах, які видаляють домішки шкіри, спеціально призначені для точної детоксикації шкіри голови. Це допомагає очистити і збалансувати шкіру у повній відповідності до шкірного тіла.Властивості білків пшениці роблять вашу шкіру пружною, тоді як дорогі болгарські ефірне масло гвоздики очищає і зміцнює дерм..

$17.00 $24.00 Без ПДВ: $17.00

rating

S3 Cleans - це специфічний шампунь для регулювання шкірних виділень, ідеально підходить для тих, хто хоче правильно і спеціально очистити шкіру голови та волосся, яке швидко спричиняється забрудненням. Коли шкіра, що виробляє нерівномірно шкірний жир і потіння, робить ваше волосся важчим, це вимагає ніжної та ефективної очистки.Нічне очищення діючих активних рослинних активних речовин у поєднанні ..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Energy - це специфічний шампунь для слабкого та жирного волосся, з інтенсивними проблемою  втрати волосин. Він здійснює ефективну енергію дії також при наявності гіпергідрозу.Комбінований вплив екстракту Wazz Hazel та ефірних олій лимонного бальзаму та лимонної трави знижує надмірне випадіння, сприяючи нормалізації гідроліпідної плівки шкіри, тоді як суміш активних і дорогоцінних есенцій с..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S4 Mineral - це специфічний мінералізований шампунь для волосся та шкіри голови для слабкого, тендітного волосся, спеціально розроблений для балансу шкіри голови і забезпечує міцність, тонус та об'єм волосся. Комбінована дія мікро-специфічного комплексу допомагає відновити нормальний рівень мінеральних речовин, відновлюючи життєздатність у тьмяному волоссі.Дорогоцінні екстракти Spirulina і Klamath..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

S4 Prime - це спеціальний шампунь від випадіння волосся , який, залежить від природних діючих речовин, що забезпечує нормальний баланс шкіри голови.Благотворний вплив пшеничних білків покриває волосся, захищаючи його від зовнішніх агресивних процесів, а олії бергамоту та лимону виконують інтенсивне пожвавлення на коріння, запобігаючи його послабленню та проблему передчасної втрати волосся. Поверхн..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S5 Active - це особливий шампунь від лупи для усунення роздратування шкіри, спеціально розроблене для м'якого видалення лупи та запобігання її повторній появі, не пошкоджуючи шкіру. Завдяки інтенсивній  реструктуризації, S5 Active ідеально підходить для шкіри, яка страждає від забивання.Комбінована дія ефірних масел Piroctone Olamine, Palmarosa та Pine допомагає зменшити лупу та пригнічує при..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

S6 Active - це спеціальний шампунь від лупи для усунення роздратування шкіри, спеціально розроблений для видалення лупи та її повторної появи. Завдяки специфічній дії Pyrithione Zinc і Piroctone Olamine, S6 Active особливо підходить у випадках роздратованої шкіри, що допомагає заспокоїти почервоніння та дратівливі відчуття свербіння.Вагомий внесок рослинних білків захищає волосся від зовнішньої аг..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

S7 pH є шампунем для балансу шкіри голови з інноваційною формулою, яка відновлює оптимальний баланс шкіри голови та довжини, залишаючи ваше волосся надзвичайно м'яким та блискучим. На основі природної надшвидкої системи SLS, що не містить поверхнево-активних речовин, S7 pH очищає шкіру з надзвичайною м'якістю навіть у випадках частого використання.Інноваційний засіб подвійної дії. Відновлює і норм..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)