Порівняння товарів (0)

C7 pH є  бальзамом, що має подвійну дію, специфічну для сухого, волосся після завивки та жирної шкіри голови, що забезпечує швидкий результат при митті та пом'якшує волосся. У поєднанні з шампунем S7 pH, він допомагає нормалізувати рН волосся, відновлюючи ідеальний баланс між шкірою голови та довжиною.Екстракт грейпфрута сприяє закупорюванню кутикулярних лусочок, що робить волосся надзвичайно..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

D3 Energy Day System - це  щоденне лікування ад'ювантним випадінням волосся, специфічне для ослабленої жирної шкіри голови та гіпергідрозу. Це допомагає волосяним фолікулам рости волоссю і зменшує вироблення поту і шкірного сала.Засіб, що стимулює фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи їх випадінню.СкладВода, ма..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

M7 Ph Mud Mask - це збалансована маска для шкіри голови та волосся з глини  Мертвого моря. Діє на нормування функцій шкіри, тоді як глюкозиди і альга-кламат зволожують довжину волосся, даючи тонус і силу. Результат -  волосся здорове, шкіра здорова.Лікування волосся і шкіри голови на основі глини Мертвого моря. Ребалансуючий ефект і нормалізація pH шкіри голови. Пілінг для жирної шкіри г..

$16.00 Без ПДВ: $16.00

rating

Часте миття волосся технічною водою та ефект сушіння зношують волосся, роблячи його крихкими, тьмяним та сухим. M8 Nutry попередньо зволожуючий догляд за волоссям - це специфічний підсилювач, що використовується для захисту та живлення волосся відмінною комбінацією білків, що посилює волокна волосини і продовжує зволоження.Білки кашеміру інтегровані в кератинове волосся, що підвищує його стійкість..

$38.00 Без ПДВ: $38.00

rating

Шампунь S2 Energy з активними природними речовинами, специфічними для слабкого волосся та інтенсивної втрати волосся. Завдяки своїм багатим поживним речовинам, S2 Energy надає життя і міцність для волоссю, що призводить до ефективної енергійної дії.Основні лимонні і благородні масла Laurel підтримують функції волосяних цибулин, а специфічні активні речовини живлять коріння, сприяють відродженню во..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Energy - це специфічний шампунь для слабкого та жирного волосся, з інтенсивними проблемою  втрати волосин. Він здійснює ефективну енергію дії також при наявності гіпергідрозу.Комбінований вплив екстракту Wazz Hazel та ефірних олій лимонного бальзаму та лимонної трави знижує надмірне випадіння, сприяючи нормалізації гідроліпідної плівки шкіри, тоді як суміш активних і дорогоцінних есенцій с..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

Це спеціальний продукт «два в одному», який розроблений для відновлення волосся і шкіри голови після тривалих сонячних ванн або перебування в морській воді. Поєднуючи найкращі властивості шампуню і гелю для душу, засіб лінії Rolland Oway Sun націлений на делікатне очищення і дбайливий догляд. Воно швидко справляється з сіллю або хлором, створює зволожуючий і живильний ефект. Продукт не тільки спри..

$17.85 Без ПДВ: $17.85

rating

Багата кремова маска з інтенсивним регенеруючим і репаративним ефектом. Забезпечує живлення та захист волосся, яке страждає від наслідків сонця, солі і хлору. Живить, відновлює кутикулу, дарує блиск волоссю і захищає його навіть після купання в морі.Цей косметичний продукт призначений для інтенсивного догляду за локонами після тривалого перебування на сонці і відпочинку на пляжі. Він розроблений у..

$19.80 Без ПДВ: $19.80

rating

Щоб під час перебування на сонці або відпочинку на пляжі не турбуватися про здоров'я і красу волосся, досить скористатися спеціальним засобом від Rolland! Найдосвідченіші італійські експерти розробили особливий еліксир, здатний забезпечувати локонам надійний захист від пошкоджень. З таким продуктом лінії Oway Sunway гарантований максимальний комфорт волосяного покриву і його чарівний зовнішній виг..

$22.65 Без ПДВ: $22.65

rating

Накопичення токсинів у шкірі голови викликає уповільнення росту волосся, його ослаблення, а також надмірною і передчасною втратою. Накопичення токсинів, як правило, істотно знижує еластичність шкіри, обмежуючи нормальну функцію шкіри голови і коріння волосся. Вам потрібно відновити правильну циркуляцію крові, отже, потрібну кількість кисню та поживних речовин, необхідних волосяним фолікулам.Космет..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Накопичення токсинів перериває правильне функціонування шкіри голови, знижуючи кровообіг і, отже, нормальне споживання кисню та поживних речовин до волосяних цибулин. Волосся стаює слабкішим і тоньшим,  і тоді воно випадає передчасно. Для здорового росту волосся важливо видалити токсини та запобігти їх накопиченню.T1 Purify Post - це детоксикаційне лікування волосся для шкіри із збалансованою..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Зміна клімату та розлади тіла можуть стримувати ріст волосся. Нестача поживних речовин до коріння та недостатня оксигенація викликають повільний ріст волосся та його випадіння.Специфічна синергія ефірних масел та природних активних речовин, що містяться в T2 Energy Post - інтенсивний ад'ювант для лікування випадіння волосся для слабкого волосся, виконує інтенсивне посилення та тонізуючу дію, що бе..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating
Показано з 1 по 12 із 25 (3 сторінок)