Порівняння товарів (0)

D3 Energy Day System - це  щоденне лікування ад'ювантним випадінням волосся, специфічне для ослабленої жирної шкіри голови та гіпергідрозу. Це допомагає волосяним фолікулам рости волоссю і зменшує вироблення поту і шкірного сала.Засіб, що стимулює фолікули і відновлює їх нормальну діяльність. Нормалізує шкірний секрет. Зміцнює і живить коріння волосся, перешкоджаючи їх випадінню.СкладВода, ма..

$28.00 Без ПДВ: $28.00

rating

M7 Ph Mud Mask - це збалансована маска для шкіри голови та волосся з глини  Мертвого моря. Діє на нормування функцій шкіри, тоді як глюкозиди і альга-кламат зволожують довжину волосся, даючи тонус і силу. Результат -  волосся здорове, шкіра здорова.Лікування волосся і шкіри голови на основі глини Мертвого моря. Ребалансуючий ефект і нормалізація pH шкіри голови. Пілінг для жирної шкіри г..

$16.00 Без ПДВ: $16.00

rating

S3 Cleans - це специфічний шампунь для регулювання шкірних виділень, ідеально підходить для тих, хто хоче правильно і спеціально очистити шкіру голови та волосся, яке швидко спричиняється забрудненням. Коли шкіра, що виробляє нерівномірно шкірний жир і потіння, робить ваше волосся важчим, це вимагає ніжної та ефективної очистки.Нічне очищення діючих активних рослинних активних речовин у поєднанні ..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

S3 Energy - це специфічний шампунь для слабкого та жирного волосся, з інтенсивними проблемою  втрати волосин. Він здійснює ефективну енергію дії також при наявності гіпергідрозу.Комбінований вплив екстракту Wazz Hazel та ефірних олій лимонного бальзаму та лимонної трави знижує надмірне випадіння, сприяючи нормалізації гідроліпідної плівки шкіри, тоді як суміш активних і дорогоцінних есенцій с..

$23.00 Без ПДВ: $23.00

rating

Гіпергідроз, надмірне потіння і вироблення шкірного сала є основною причиною дефектів шкіри, як наслідок - швидке забруднення волосся. Для здорової шкіри голови і волосся, необхідно регулювати секрецію шкіри голови, нормалізує її природні функції. Певна комбінація ефірних масел і натуральних активних речовин лікує шкіру голови. Засіб допомагає зберегти чистий і здоровий вигляд волосся на довгий ча..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Гіпергідроз та надмірне вироблення жирової шкіри є основною причиною виникнення плям шкіри, що, як результатом, який призводить до посилення волосся. Для благополуччя шкіри голови та волосся, тому необхідно регулювати секрецію шкіри голови, сприяючи її природним функціям.Специфічна синергія ефірних масел та природних діючих речовин, що містяться в T3 Cleans Pre, сприяє ідеальному очищенню шкіри та..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Поступове ослаблення луковиць і ослабленняння організму може перешкоджати росту волосся, а також неправильному виробництву шкірного сала. Специфічна синергія ефірних масел та природних діючих речовин, що містяться в спеціальній терапії T3 Energy Post, ад'ювантної терапії для слабкого волосся з жирною шкірою голови та гіпергідрозу, здійснює інтенсивну тонізуючу дію, що посилює корінь і регулює..

$40.00 Без ПДВ: $40.00

rating

Енергетична зона Z3 - локальне інтенсивне лікування  для слабкого волосся з жирною шкірою голови та гіпергідрозу. Він являє собою цінний концентрат чистих ефірних олій, специфічних для потужної поживної та оздоровчої дії ділянок шкіри голови, постраждалих від гіпергідрозу, себореї та ослаблення волосяних цибулин.Незважаючи на те, що окремі ефірні масла допомагають нормалізувати надмірність са..

$36.00 Без ПДВ: $36.00

rating

Секретом високої ефективності глини є унікальне поєднання діючих інгредієнтів. Завдяки екстракту Bugbane, ефірному маслу біодинамічної шавлії і органічного масла мигдалю, Rolland OWay Rebalancing має чудові властивості. Засіб здатен рятувати від надлишків шкірного жиру і забруднень, створюючи делікатний відлущуючий ефект, націлене на інтенсивну детоксикацію, має в'яжучі і нормалізуючі властивості...

$20.00 Без ПДВ: $20.00

rating

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 11.0px Helvetica; -webkit-text-stroke: #000000} span.s1 {font-kerning: none} Концентрат з вітаміном F Forte та кераміди відновлює ліпідний склад волосся, створює захисний бар’єр навколо кутикули для її захисту від шкідливого впливу зовнішніх хімічних та кліматичних чинників. Покращує внутрішню структуру волосся, ..

$51.90 Без ПДВ: $51.90

rating

Спеціально для швидкої і якісної реконструкції волосся експерти Rolland створили незвичайний продукт. Він призначений для інтенсивної регенерації пошкоджених ділянок, лікування посічених ослаблених кінчиків. Високоактивні інгредієнти унікальної формули глибоко вбираються і починають активно діяти, щоб повернути волоссю комфортний стан і привабливий зовнішній вигляд.Концентрат з 5-ти мінеральних со..

$51.90 Без ПДВ: $51.90

rating

Маска для відновлення і реконструкції дуже пошкодженого волосся Oway Rebuilding - це сучасний органічний засіб створений для інтенсивного лікування структури волосся "зсередини". Органічна маска повністю забезпечує волосся особливим білковим речовиною необхідним для відновлення структури волосся і одночасно закриває кутикулу.Маска Oway Rebuilding  живить і відновлює завдяки особливому компоне..

$18.75 Без ПДВ: $18.75

rating
Показано з 1 по 12 із 19 (2 сторінок)