Порівняння товарів (0)

Кондиціонер полегшує розчісуванню роблячи його м’яким та блискучим. Має накопичувальну дію: після кожного використання засобу у волоссі залишається певна частина ефірних олій та екстрактів природного походження.Серія для волосся, яке потребує щоденного догляду.  Ідеально підходить для усіх типів шкіри голови. Живить та зміцнює, захищає від хімічних та екологічних факторів, що накортчуються пр..

$10.00 Без ПДВ: $10.00

rating

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 11.0px Helvetica; -webkit-text-stroke: #000000} span.s1 {font-kerning: none} Полегшує розчісування, тонізує та відновлює шкіру голови на волосся. Має накопичувальну дію: після кожного використання засобу у волоссі залишається певна частина ефірних олій та екстрактів природного походження. p.p1 {ma..

$10.00 Без ПДВ: $10.00

rating

Шампунь підходить для щоденного застосування по догляду за волоссям. М’яко очищає, залишаючи його зволоженими, але не обтяжує. Екстракт лимону, що входить до складу шампуню, надає блиск і оживляє тьмяне волосся завдяки антиоксидантним властивостям вітаміну С. Ніжно дбає за волоссям навіть при частому митті.Серія для волосся, яке потребує щоденного догляду.  Ідеально підходить для усіх ти..

$10.00 Без ПДВ: $10.00

rating
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)