Порівняння товарів (0)

ОЧИЩЕННЯ волосся - це основна дія, яка супроводжує нас протягом усього життя і дозволяє підтримувати здоров'я шкіри голови і волосся. Особливо для чоловіків, дуже важливо як часто і наскільки часто і ретельно миється волосся. Ідеальний для щоденного викростання. АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИДелікатні ПАР, збалансована суміш інноваційних очищувальних засобів для ідеального очищенняБотанічний комплекс: с..

$9.00 Без ПДВ: $9.00

rating

Кондиціонування волосся не повинно сприйматися, як виключно жіноча прерогатива. Спеціальний догляд за волоссям після миття шампунем є необхідною процедурою для чоловіків з будь-яким типом волосся, тому що в даний час ми всі піддаємося шкідливому впливу агресивних чинників навколишнього середовища. Кондиціонування робить сухе волосся м'якими і зволоженими, захищаючи його і дозволяє контролювати нав..

$10.00 Без ПДВ: $10.00

rating

Мультифункціональний незмивний догляд. Унікальний продукт, завдяки своїм корисним властивостям. Зволожує, кондиціонує, захищає волосся і дає контроль над ними. Також, рекомендується для догляду за бородою.АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИБотанічний комплекс — суміш з 10 рослинних екстрактів з безліччю корисних властивостей для шкіри голови і волоссяКондиционуючі речовини, роблять волосся повітряними, шовковисти..

$9.00 Без ПДВ: $9.00

rating

S4 Mineral - це специфічний мінералізований шампунь для волосся та шкіри голови для слабкого, тендітного волосся, спеціально розроблений для балансу шкіри голови і забезпечує міцність, тонус та об'єм волосся. Комбінована дія мікро-специфічного комплексу допомагає відновити нормальний рівень мінеральних речовин, відновлюючи життєздатність у тьмяному волоссі.Дорогоцінні екстракти Spirulina і Klamath..

$24.00 Без ПДВ: $24.00

rating

Дивовижний засіб від Rolland здатен забезпечувати професійний догляд за волоссям за будь-яких обставин, щоб воно завжди виглядало красивим і чарівним. Маска з аnti-frizz ефектом забезпечить ідеальну гладкість локонів навіть в самих несприятливих погодних умовах.Високоефективний продукт лінії Oway Silk'N'Glow призначений для другого етапу спеціальної догляду програми - після очищення волосся однойм..

$18.50 Без ПДВ: $18.50

rating
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)